Stopka redakcyjna

GDD-IT GmbH
Am Sportplatz 10
D-04668 Grimma OT Döben
Tel.: 03437-7609935
Fax.: 03437-7609936
Sąd rejestrowy: sąd rejonowy w Lipsku
Numer rejestracyjny: HRB 18481
Numer identyfikacyjny VAT: DE219900604
Dyrektor zarządzający: Michael Gessel Tel .: +49 (0) 3437 910022 email: post@GDD-IT.de

Wyłączenie odpowiedzialności

Zawartość naszych stron została stworzona z wielką starannością. Nie możemy jednak ponosić żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność treści. Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 ust.1 TMG za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG my, jako usługodawca, nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji zewnętrznych ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji na mocy ogólnego prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa tylko od momentu stwierdzenia określonego naruszenia. Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach natychmiast usuniemy tę treść.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych stron osób trzecich, na których zawartość nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści. Za zawartość powiązanych stron odpowiadają ich właściciele i administratorzy. Podlinkowane strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawnych w momencie linkowania. W tym czasie nie stwierdzono żadnych nielegalnych treści. Stała kontrola treści powiązanych stron bez konkretnych dowodów na naruszenie prawa nie jest możliwa. Po powiadomieniu o naruszeniu prawa link do danej strony zostanie natychmiast usunięty.

Prawo autorskie

Treści i dzieła na tych stronach wykonane przez administratorów stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej strony są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. Jeśli treść z tej strony nie została stworzona przez administratora, uwzględniane są prawa autorskie stron trzecich. W szczególności treści osób trzecich są identyfikowane jako takie. Jeśli zauważysz naruszenie praw autorskich, prosimy o informację. Po otrzymaniu zawiadomienia o naruszeniu niezwłocznie usuniemy takie treści.
Źródło: eRecht24.de – Prawo Internetu, Sören Siebert